Festyn z okazji Dnia Dziecka i dnia patrona

Cóż to był za dzień!!!😁🥳🥳🥳🥳

W dniu 4 czerwca odbył się w naszej szkole festyn z okazji Dnia Dziecka i dnia patrona. Atrakcji było co niemiara: wyplatanie warkoczyków, malowanie buziek, kolorowe tatuaże, konkurencje sportowe, loteria fantowa, sensoplastyka, fantastyczne dmuchańce, zabawy z klockami Lego. Quiz o patronie Januszu Kusocińskim, fotościanka, sztafety sportowe nauczyciele kontra uczniowie, mecz koszykówki – uczniowie kontra trenerzy.

Niezwykłym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko rekonstrukcyjne, gdzie można było zobaczy, jak wyglądał szpital polowy, obejrzeć broń, hełmy czy uszyć własnoręcznie na zabytkowej maszynie singera – opaskę narodową na ramię, ale przede wszystkim wysłuchać ciekawych opowieści od pasjonatów historii.

Odwiedziły nas także: straż miejska, straż pożarna – uczniowie zawsze chętnie zwiedzają pojazdy tych służb i czekają z niecierpliwieniem, kiedy z węża strażackiego poleje się woda 🙂.

Przy tak wielu atrakcjach i spożytej energii można było posilić się na stoisku z kuchnią świata, bądź poczekać na watę cukrową serwowana przez księży uczących w naszej szkole. Uśmiechy i radość naszych uczniów dały odczuć, że to był bardzo miły i dobry dzień !!!!

Serdeczne podziękowania dla wszystkich rodziców, nauczycieli i wolontariuszy, którzy wsparli organizację Dnia Dziecka i patrona.

Szczególne podziękowania dla Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Sylwii Żygadło za niezwykłe zaangażowanie, ciężką pracę i poświęcony czas.

Dziękujemy!!!