Eliminacje do powiatowych zawodów w koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii Młodzież

W dniu 21.11.2023 w hali SP 2 Łomianki odbyły się międzyszkolne, gminne eliminacje do powiatowych zawodów w koszykówce dziewcząt i chłopców w kategorii Młodzież 🏀🏀🏀. Organizowane były przez Szkolny Związek Sportowy. Do dalszego etapu z 1 miejsca zakwalifikowały się uczennice naszej szkoły: Antonina Filiciak, Alicja Kordek, Alicja Pytlińska, Oliwia Kujawa, Emilia Michalcewicz, Antonina Kolczyńska, Zuzia Frankowska, Lena Włoga. Wyniki dziewcząt: SP 3 – Eduspołeczna 54:7, Sp 3 – SP 2 50:10.

Skład chłopców: Maciej Szełewij, Adrian Pachucy, Adam Czajka, Adam Kolwas, Jan Czechowski, Kacper Sonakowski, Piotr Nowak, Bartosz Dziwura, Adam Dudek. Opiekun Michał Żminczuk