EKOSZKOŁA

Koniec roku szkolnego to czas podsumowań pracy szkoły, uczniów i nauczycieli, a także czas na podsumowanie sukcesów placówki. Przez cały rok szkolny 2023/2024 realizowany był przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły ogólnopolski projekt -EKOSZKOŁA, którego głównym celem jest kształtowanie ekologicznej świadomości młodego pokolenia, jak również wymiana dobrych praktyk proekologicznych pomiędzy zaangażowanymi placówkami.

W obecnym roku szkolnym, do udziału w projekcie zgłosiło się 567 placówek edukacyjnych z całej Polski. Szkoły, które zrealizowały zadania projektowe uzyskały tytuł EKOSZKOŁA 2024. W czwartej edycji zaszczytny tytuł otrzymały 233 placówki.

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła spełniła wszystkie wymagania formalne, bardzo mocno angażując się w zaplanowane ekologiczne działania. Gratulujemy uzyskania przez szkołę zaszczytnego tytułu i dziękujemy pięknie wszystkim zaangażowanym uczniom oraz nauczycielom.