Dzień Piżamy w Kusym

Większość uczniów naszej szkoły pojawiła się dzisiaj w piżamach. W ten sposób chcieliśmy okazać wsparcie wszystkim najmłodszym pacjentom oddziałów szpitalnych i ich rodzicom, dla których piżama stała się nieodłączną częścią codzienności. To, co nam kojarzy się głównie z odpoczynkiem, dla innych jest symbolem walki o zdrowie i życie.

Na szkolnych korytarzach można było dziś spotkać uczniów m.in. w kombinezonach piżamowych – były tygrysy, misie, żabki i inne bajkowe postacie. Inni wskoczyli w swoje mięciutkie kapcie, ulubione piżamki, kocyki i cieplutkie szlafroczki. Na szkolnych ławkach pojawiły się też podusie i przytulanki.

W ten sposób zakończyliśmy pierwszy semestr nauki. Całej społeczności szkolnej życzymy bezpiecznych ferii i udanego odpoczynku.