DZIEŃ DZIECKA

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy pod hasłem: Dzień Dziecka i Dzień Patrona – zdrowo i sportowo. Szkoła Podstawowa wspólnie z Radą Rodziców zorganizowała piknik dla klas I-VIII – dzień pełen atrakcji i niespodzianek, którego tłem były piękne zapachy unoszące się z kuchni świata. Uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje zdolności kulinarne, będące symbolem różnych zakątków świata. Zespoły klasowe razem ze swoim opiekunem spędziły czas, biorąc udział w różnorakich konkursach przedmiotowych, loterii, malowaniu buziek, rysowaniu, produkcji gniotków antystresowych oraz konkursach sportowych. Uczniowie świetnie bawili się podczas pamiątkowych zdjęć w fotobudce. Nasi podopieczni wiedzą, że marzenia same się nie spełnią, dlatego chętnie wykonywali pierwszy krok ku ich spełnieniu – otwarcie i dumnie spisywali swoje piękne marzenia na drzewie marzeń.

Na zewnątrz mogli porozmawiać z przedstawicielami OSP, Policji , Straży Miejskiej i obejrzeć auta, którymi jeżdżą, dbając o nasze bezpieczeństwo.

Wszystkie aktywności cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Przechodząc można było usłyszeć : „To najfajniejszy Dzień Dziecka w moim życiu”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację pikniku i pamiętajcie – „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat.”