Andrzejki-dzień wróżb i zabaw

Jak co roku, obchodziliśmy andrzejki – dzień wróżb i zabaw. Przedstawiciele starszych klas – wolontariusze wcielili się w role wróżbitów i przygotowali stoiska z wróżbami. Wszystkie pomysły okazały się bardzo ciekawe. Czuć było zapach wosku, widać było drżące płomyki świec. Wielu uczniów obawiało się, że wróżby mogą być niezbyt pomyślne. Okazało się jednak, że prawie wszystkie dziewczęta wyjdą kiedyś za mąż, a chłopcy znajdą swoje żony. Dzięki wróżbom dowiedzieliśmy się również, że będziemy mieli w przyszłości dużo lekarzy, nauczycieli, architektów, księży, masażystek, a nawet polityków. Podczas zabawy śmiechu było co niemiara. Kolorowe i migające światełka sprawiły, że atmosfera była pełna magii.Bardzo dziękujemy wolontariuszom naszej szkoły za zaangażowanie, pomoc i pozytywną energię. Wolontariuszami byli uczniowie klas 8c i 7b: Weronika Szelc, Alicja Tabaczyńska, Karolina Szelc, Maja Zgutka, Zoja Cybulska, Iga Szczotkowska, Amelia Gawęda, Zofia Nizioł, Eliza Bączkowska, Zuzia Moćko, Amelia Borawska, Hania Kruczkowska, Monika Daleszyńska, oraz Mikołaj Kostrzewski. Całej zabawie towarzyszyła zbiórka charytatywna wspomagająca Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy wsparli naszą akcję. Zgromadzone środki zostaną przekazane na konto stowarzyszenia.