Srebrny medal dla Szkoły Podstawowej nr 3 w Łomiankach w Mazowieckich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej.

W dniu 23.05.23 w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce 3×3 Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych w kategorii Dzieci rocznik 2010 i młodsze.

Reprezentacja naszej szkoły po wygranych z SP 10 Ostrołęka oraz SP Ostrów Mazowiecka w półfinale wygrała 9:2 z SP 344 Warszawa, a w finale przegrała z SP Piaseczno 2:6 ostatecznie zdobywając V-ce Mistrzostwo Mazowsza i srebrne medale w koszykówce 3×3 dziewcząt.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas sportowych: Antonina Filiciak 7b (nauczyciel wf Katarzyna Smolarczyk), Antonina Kolczyńska, Karolina Wasiak 6b, Patrycja Sonakowska 4b – trener Michał Żmińczuk.

Gratulacje !!!