Uczniowie z kl. 1-3 uczestniczyli w cyklicznych zajęciach z edukacji czytelniczo-medialnej w Bibliotece Publicznej w Łomiankach.

Cudowny czas odpoczynku dla dzieci i dorosłych. Tak, tak, tak. Wakacje. Wakacje pełne zabaw i … Na pewno z przyjemnością weźmiemy do rąk książkę. Nie zapomnimy o czytaniu, bo przecież nie tak dawno wszyscy z przyjemnością spędzaliśmy czas w bibliotece 🙂.

Uczniowie naszej szkoły z kl. 1-3 uczestniczyli w cyklicznych zajęciach z edukacji czytelniczo-medialnej w Bibliotece Publicznej w Łomiankach. Dowiedzieli się o sposobie funkcjonowania biblioteki, możliwości skorzystania z jej zbiorów i zasobów multimedialnych. Z zaciekawieniem wysłuchali informacji o pracy bibliotekarza. Uczniowie mogli zaprojektować i wykonać przypinkę.

Jesteśmy wdzięczni za interesujące zajęcia.

Serdecznie dziękujemy!