zdjęcie uczniów

Wakacje czas zacząć…

25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Łomiankach, odbyła się uroczystość ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klas ósmych.

Gość Honorowy – Burmistrz Łomianek, Pani Małgorzata Żebrowska- Piotrak, wraz z Dyrektor szkoły Panią Izabelą Grochowską oraz Wicedyrektor szkoły Panią Ewą Dąbrowską, wręczyły świadectwa absolwentom.

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu.

Życzymy sukcesu w każdej dziedzinie życia, oddanych przyjaciół oraz serdecznych i życzliwych nauczycieli prowadzących Was po kolejnych ścieżkach życia.

Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi, niezwykli, niepowtarzalni, co oznacza, że każdy z Was może spełniać upragnione marzenia.

Gratulujemy też wszystkim uczniom klas 1-7. Wykazaliście się siłą, determinacją i pracowitością. Jesteśmy z Was dumni!

Drodzy Rodzice- na czele z Radą Rodziców reprezentowaną przez Panią Monikę Wojakowską i Pana Dominika Nowaka – dziękujemy za wsparcie, zrozumienie i ciepłe słowa. Bez Waszej pomocy i zaangażowania nie moglibyśmy zrealizować podjętych zadań.

Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły. Wasza ciężka praca pozwoliła, aby ten trudny rok zakończył się sukcesem.

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!