W swoich ostatnich dniach spędzanych w naszej szkole, uczennica koszykarskiej klasy sportowej 8b Antonina Filiciak została powołana przez Wydział Szkolenia Departamentu Sportu Polskiego Związku Koszykówki na zgrupowanie szkoleniowe Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet do lat 14 !

Jest to pierwsza i zarazem najmłodsza Kadra Narodowa w szkoleniu centralnym PZKosz, zgrupowanie odbędzie się w Centralnym Ośrodku Sportu Przygotowań Olimpijskich w Giżycku w dniach 21-28.07.24. Jest to dla nas duże wyróżnienie i podsumowanie 5 letniej nauki i pracy wykonanej w klasie koszykarskiej – nauczyciel Katarzyna Smolarczyk oraz współpracującym Uczniowskim Klubie Sportowym Akademia Koszykówki KUSY Łomianki – trener Michał Żmińczuk.