1 miejsce w Międzypowiatowym Finale XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt!!!

05.12.2022 roku zapisuje się w historii naszej szkoły🏀🏀🏀🥇🥇🥇.

Zajęliśmy1 miejsce 🏆w Międzypowiatowym Finale XXV Mazowieckich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Dziewcząt!!! Pokonaliśmy zespoły z Żyrardowa, Mszczonowa, Ruśca i Grodziska. Awansowaliśmy do rozgrywek wojewódzkich, gdzie naszym celem będzie reprezentowanie całego województwa mazowieckiego .

Skład:🏀🏀🏀Zoja Cybulska MVP turnieju, Aleksandra Prusik, Laura Radziwilska, Joanna Łaniewska , Iryna Mandziuk, Natalia Grzybczyk, Amelia Gawęda, Amelia Szkudlarek, Iga Szczotkowska, Karolina Szelc, Maja Zgutka, Zofia Nizioł, Alicja Redzisz🏀🏀🏀.

Trener – Mikos Marcin😀😀😀