Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego

Drodzy Uczniowie,

życzymy Wam, aby rozpoczynający się rok szkolny 2021/2022 był pełen sukcesów, rozwoju i osiągania wyników na miarę swoich możliwości.

Niech czas spędzony w szkole pozwoli odkryć nowe pasje i rozwinąć zainteresowania. Oby zdobywanie wiedzy było dla Was fascynującą przygodą, a odkrywanie świata dostarczało wiele radości.

Szanowni Nauczyciele,

życzymy Państwu satysfakcji z podejmowanych działań i dumy z osiągnięć swoich uczniów. Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem spokojnej i efektywnej pracy.

Szanowni Rodzice,

jesteście niezwykle ważną częścią szkolnej społeczności. Życzymy Wam, by ten nowy rok szkolny przyniósł wiele nadziei związanych z przyszłością Waszych dzieci. Życzymy cierpliwości i konsekwencji w wychowywaniu młodego pokolenia oraz licznych miłych przeżyć związanych z osiągnięciami Waszych podopiecznych.

Liczymy na Waszą pomoc i wsparcie w naszych działaniach.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa dzieci były pod dobrą opieką, gwarantującą im bezpieczeństwo i rzetelne przekazywanie wiedzy.