Nabór uzupełniający do oddziału sportowego

NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY DO ODDZIAŁU SPORTOWEGO Z PŁYWANIA 🏊‍♂️🏊‍♀️Testy sprawności dla kandydatów, do oddziału sportowego odbędą się:

- 22 czerwca o godzinie 12.00 - zbiórka przed boiskiem ICDS.

Rodzice przyprowadzają dzieci w wyznaczone miejsce zbiórki. Dziecko powinno być przebrane w strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych, powinno posiadać sprzęt pływacki, wodę.

Po skończonych testach sprawności ogólnej trenerzy przeprowadzają dzieci na pływalnie, gdzie odbędzie się test z pływania. Po zakończonych testach rodzice odbierają dzieci z holu pływalni.

- Czas trwania testów około 1,5 godzin.

* czas może ulec zmianie.

Podczas zbiórki obowiązują maseczki, dystans i dezynfekcja rąk.

Testy odbywają się bez obecności rodziców.

W dniu egzaminu rodzice podpisują (lub dziecko przynosi podpisane) oświadczenie, że dziecko jest zdrowe i nie miało kontaktu z osobą zarażoną COVID- 19 (zakładka rekrutacja oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych nr 1 i nr 3 COVID).