Testy sprawności dla kandydatów do oddziału sportowego

Testy sprawności dla kandydatów do oddziału sportowego odbędą się:

PŁYWANIE- 13 maja (czwartek) o godzinie 12.30 - zbiórka przed boiskiem ICDS (balon). Rodzice przyprowadzają dzieci w wyznaczone miejsce zbiórki. Dziecko powinno być przebrane w strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych, powinno posiadać sprzęt pływacki, wodę. Po skończonych testach sprawności ogólnej trenerzy przeprowadzają dzieci na pływalnie, gdzie odbędzie się test z pływania. Po zakończonych testach rodzice odbierają dzieci z holu pływalni.

KOSZYKÓWKA - 14 maja (piątek) godzina 14.00. Zbiórka przed stadionem ICDS (balon). Dziecko powinno być przebrane w strój sportowy dostosowany do warunków atmosferycznych, strój na hale, wodę. Po skończonych testach sprawności ogólnej trenerzy przeprowadzają dzieci na hale, gdzie odbędzie się test z koszykówki. Po zakończonych testach rodzice odbierają dzieci z holu ICDS.

Czas trwania testów około 3 godzin. Czas może ulec zmianie.

Podczas zbiórki obowiązują maseczki, dystans i dezynfekcja rąk.

Testy odbywają się bez obecności rodziców.

W dniu egzaminu rodzice podpisują (lub dziecko przynosi podpisane) oświadczenie, że dziecko jest zdrowe i nie miało kontaktu z osobą zarażoną COVID- 19 (zakładka rekrutacja oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych nr 1 i nr 3 COVID).