Strefa Rodzica

POSIŁKI

Stołówka to miejsce, gdzie po kilku godzinach wyczerpujących zajęć
można zregenerować siły. Każdy uczeń, nieważne jaki ma apetyt, jest w
stanie zaspokoić głód, ponieważ panie chętnie serwują dokładki. Posiłki są niedrogie – dofinansowane przez Gminę Łomianki – smaczne i estetycznie podane.W miłej atmosferze , w towarzystwie kolegów i koleżanek , można zjeść obiad. Nad bezpieczeństwem czuwają dyżurujący nauczyciele.

Umowa na obiady na rok szkolny 2018/2019

Grafik wyjść na obiady

ŚWIETLICA

Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 działa od 1 września 2017 r.w godz. 7:30-17:30. W świetlicy dzieci spędzają czas na zabawie, odrabiają lekcje ,wykonują prace plastyczne, wychodzą na zajęcia dodatkowe:język angielski, ceramika, zajęcia sportowe.

W ramach świetlicy wychodzą również z opiekunami na obiad.Opiekunami w świetlicy są: Edyta Piwowarska- koordynator, Małgorzata Paczuska, Sylwia Lewińska, Renata Umińska, Ewa Krawczak, Anna Wołyńska, Aneta Sławińska, Katarzyna Jaworowska, Marta Karaś

Świetlica jest dobrze wyposażona w nowe meble, klocki, zabawki oraz gry planszowe. Znajdują się w niej także interaktywne pomoce dydaktyczne: magiczny dywan oraz magiczna ściana, które rozwijają u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, szybkość reakcji. Dzięki nim świetnie można organizować czas wolny w świetlicy. Dzieci chętnie uczęszczają  do świetlicy i często nie chcą wychodzić z niej do domu .

Świetlica dla gimnazjalistów
Uczniowie gimnazjum, którzy z jakichś przyczyn ( nie chodzą na religię/ etykę, nie mogą uczestniczyć w zajęciach wychowania fizycznego, itp.), nie mają zajęć, mogą spędzić ten czas w sprzyjających warunkach i miłej atmosferze w świetlicy szkolnej.

Dodatkowe zajęcia na świetlicy

Od 1 stycznia 2019 roku podczas świetlicy będą się odbywały
następujące, dodatkowe zajęcia :
Gimnastyka korekcyjna - klasy I (Edyta Piwowarska)
Klasa Ia-środa 13.30-14.00
Klasa Ib-czwartek 13.30-14.00
Klasa Ic- poniedziałek 14.00-14.30
Klasa Id- poniedziałek 13.30-14.00Zajęcia z języka angielskiego - klasy II (Sylwia Lewińska)
Klasa II a-czwartek 13.30-14.00
Klasa II b-czwartek 12.30-13.30
Zajęcia informatyczno -techniczne -klasa III (Marek Keczmerski)
Piątek 14.30-15.30