Strefa Rodzica

POSIŁKI

Stołówka to miejsce, gdzie po kilku godzinach wyczerpujących zajęć
można zregenerować siły. Każdy uczeń, nieważne jaki ma apetyt, jest w
stanie zaspokoić głód, ponieważ panie chętnie serwują dokładki. Posiłki są niedrogie – dofinansowane przez Gminę Łomianki – smaczne i estetycznie podane.W miłej atmosferze , w towarzystwie kolegów i koleżanek , można zjeść obiad. Nad bezpieczeństwem czuwają dyżurujący nauczyciele.

posiłki od 16.09- 20.09.2019r.

Umowa o korzystanie z obiadów

ŚWIETLICA

Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 działa od 1 września 2017 r.w godz. 7:30-17:30. W świetlicy dzieci spędzają czas na zabawie, odrabiają lekcje ,wykonują prace plastyczne, wychodzą na zajęcia dodatkowe:język angielski, ceramika, zajęcia sportowe.

W ramach świetlicy wychodzą również z opiekunami na obiad.Opiekunami w świetlicy są: Edyta Piwowarska- koordynator, Małgorzata Paczuska,  Renata Umińska, Ewa Krawczak, Anna Wołyńska, Aneta Sławińska, Katarzyna Jaworowska, Marta Karaś

Świetlica jest dobrze wyposażona w nowe meble, klocki, zabawki oraz gry planszowe. Znajdują się w niej także interaktywne pomoce dydaktyczne: magiczny dywan oraz magiczna ściana, które rozwijają u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, szybkość reakcji. Dzięki nim świetnie można organizować czas wolny w świetlicy. Dzieci chętnie uczęszczają  do świetlicy i często nie chcą wychodzić z niej do domu .

Regulamin Świetlicy

Karta zgłoszenia