Trening koszykarek i młodych zawodniczek SP3

We wtorek 6 października w hali ICDS w Łomiankach odbył się trening koszykarek SMS PZKosz i młodych zawodniczek z naszej szkoły. Dla uczennic klas  sportowych o profilu koszykówka wspólne zajęcia koszykówki to świetna okazja zdobycia nowych doświadczeń - zarówno do podpatrzenia starszych koleżanek, jak i wysłuchania wskazówek doświadczonego trenera Rafała Czyszpaka oraz sędziego międzynarodowego, dyrektora SMS Marka Maliszewskiego.
Przy organizacji zajęć został wykorzystany specjalistyczny sprzęt szkoleniowy kształtujący koordynację i wspomagający technikę indywidualną.
Liczymy na to, że jeszcze będzie okazja do wspólnego trenowania i mamy nadzieję, że w najbliższych latach do Szkoły Mistrzostwa Sportowego trafią dziewczyny z SP 3.
Zapraszamy do oglądania galerii zdjęć: