Nasz szkolny ogród

W ostatnim czasie uczennice i uczniowie z klas drugich, w ramach całorocznego projektu opieki nad szkolnym ogródkiem, posadzili w naszym zielonym zakątku wiele różnych roślin. Są to przede wszystkim wrzosy, które będą ozdobą tego miejsca przez całą nadchodzącą jesień. Oprócz tego dzieci posadziły także cebulki tulipanów i krokusów, aby cieszyły nas swoją urodą na wiosnę. Uczniowie z dużą radością i ogromnym entuzjazmem zajęli się pracami ogrodniczymi. Chociaż niektórzy robili to po raz pierwszy w życiu, to wykazali się dużym wyczuciem i sadzenie przebiegło niezwykle sprawnie. Dzieci nie zapomniały też o uprzątnięciu terenu ogródka ze śmieci. Uczniowie z klasy 2c oprócz posadzenia roślin, wykonali także farbami piękne prace plastyczne na temat naszego szkolnego ogródka i placu zabaw. Teraz młodzi ogrodnicy będą podlewać i doglądać posadzonych roślin.

Galeria zdjęć: