Drodzy Uczniowie, drodzy Nauczyciele, Rodzice

Drodzy Uczniowie, drodzy Nauczyciele, Rodzice,

kiedy patrzymy wstecz na ostanie miesiące roku szkolnego 2019/ 2020, nasuwa się na myśl wiersz Leoplda Staffa „Most”.

Nie wierzyłem
Stając nad brzegiem rzeki,
Która była szeroka i rwista,
Że przejdę ten most (…)

Wiem, ile wysiłku i trudu włożyliście, drodzy Uczniowie i drodzy Nauczyciele, by dotrzeć do brzegu w czasie, kiedy okoliczności Wam nie sprzyjały. Kształcenie na odległość dla wielu z Was było wyzwaniem, z którym sobie poradziliście.

Drodzy Uczniowie, gratuluję Wam wytrwałości i sukcesów w nauce. Pamiętajcie, że szczyty zdobywa się, wspinając krok za krokiem i nie zatrzymując się nigdy.

Dziękuję Nauczycielom za zasiewanie w Waszych sercach i umysłach piękna, dobra i wiedzy.

Szanowni Rodzice, ten rok nie był łatwy również dla Państwa. Dziękujemy za wspieranie dzieci w tym trudnym okresie. Jesteśmy wdzięczni za każde miłe słowo.

W imieniu swoim i Grona Pedagogicznego życzę Wam, drodzy Uczniowie, wspaniałych wakacji, niech każdy dzień wita Was słońcem i pogodą. Tegorocznym absolwentom życzymy wielu pięknych i radosnych chwil w nowej szkole.

Z wyrazami szacunku,
Maciej Kruszewski