Rodzice-Dzieciom

W ostatnim czasie odbyły się w szkole zajęcia z udziałem rodziców. Odwiedzili nas; tata Janka i tata Seweryna.
Przeprowadzone zostały zajęcia dotyczące profilaktyki zdrowotnej i służby w Wojskach Radiotechnicznych. Pan Maciej zaprezentował dzieciom ekwipunek żołnierski (niektóre elementy były przez uczniów przymierzane), opowiadał ciekawostki związane ze służbą w wojsku i zaprezentował film z ćwiczeń wojskowych.
Natomiast tata Janka swoją wizytą zapoczątkował, utrwalanie prawidłowych wzorców zdrowego stylu życia. Była to współpraca w ramach wolontariatu stowarzyszenia; Polskie Amazonki Ruch Społeczny (której celem jest wywarcie pozytywnego wpływu na standard diagnostyki).
Zapraszamy  do oglądania galerii zdjęć: