Album- "Absolwenci 2019"

Po wyczerpującym roku nauki i pracy nadszedł upragniony dla wszystkich koniec roku szkolnego. Dla części uczniów dzień 19 czerwca był ostatnim dniem spędzonym w naszej szkole. Pozostanie wiele wspomnień, do których nasi Absolwenci z przyjemnością będą wracać. Dlatego też Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem zrealizował projekt albumu "Absolwenci 2019" w formie foto-książki. W albumie znalazły się zdjęcia klasowe oraz zdjęcia koleżanek i kolegów z klasy. Stworzenie albumu wymagało od Samorządu Uczniowskiego dużego zaangażowania oraz systematycznej i starannej pracy, która miała tzw. "deadline". Udział w projekcie był dobrowolny, a album "Absolwenci 2019" otrzymało ponad 150 osób. Zdjęcia klasowe zostały wykonane dzięki uprzejmości Pana Michała Naftyńskiego. Mamy nadzieję, że album "Absolwenci 2019" będzie wspaniałą pamiątką.