PS3 Łomianki
Strefa Rodzica

POSIŁKI


Stołówka to miejsce, gdzie po kilku godzinach wyczerpujących zajęć można zregenerować siły. Każdy uczeń, nieważne jaki ma apetyt, jest w stanie zaspokoić głód, ponieważ panie chętnie serwują dokładki. Posiłki są niedrogie – dofinansowane przez Gminę Łomianki – smaczne i estetycznie podane. W miłej atmosferze, w towarzystwie kolegów i koleżanek, można zjeść obiad. Nad bezpieczeństwem czuwają dyżurujący nauczyciele.Umowa o korzystanie z obiadów
POBIERZŚWIETLICA


Świetlica w Szkole Podstawowej nr 3 działa w godz. 7:00-7:30 oraz w poszczególnych klasach 1-3 po lekcjach, do godziny 17.30.

W świetlicy dzieci spędzają czas na zabawie, odrabiają lekcje, wykonują prace plastyczne, wychodzą na zajęcia dodatkowe: język angielski, ceramika, zajęcia sportowe.

W ramach świetlicy wychodzą również z opiekunami na obiad.Opiekunami w świetlicy są: Edyta Piwowarska- koordynator, Małgorzata Paczuska, Sylwia Lewińska. Emilia Kołaczyńska. Renata Umińska, Ewa Krawczak, Anna Wołyńska, Katarzyna Jaworowska, Elżbieta Prejs, Małgorzata Żuchowska,Sylwia Podsiadły, Angela Drwota, Marek Keczmerski.

Świetlica jest dobrze wyposażona w nowe meble, klocki, zabawki oraz gry planszowe. Znajdują się w niej także interaktywne pomoce dydaktyczne: magiczny dywan oraz magiczna ściana, które rozwijają u dzieci motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową, spostrzegawczość, szybkość reakcji. Dzięki nim świetnie można organizować czas wolny w świetlicy. Dzieci chętnie uczęszczają do świetlicy i często nie chcą wychodzić z niej do domu.
Karta zgłoszenia
POBIERZ

Regulamin świetlicy
POBIERZ

Upoważnienie do odbioru dziecka
POBIERZ
godło Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl


SP3 Łomianki na Facebooku Synergia SP3 Łomianki na Instagramie SP3 Łomianki na YouTube Biuletyn Informacji Publicznej SP3 Łomianki

◐︎
Parametry strony

Wielkość czcionkiKontrast

© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach