Nauka

PROGRAM NAUKOWY


PRZEDMIOTY ŚCISŁE


✔   Koło komputerowe
Wtorek 11.50. - 12.35
PROWADZĄCY:
Ewa Krawczak
✔   Koło Matematyczne
Środa 13.45-14.30
PROWADZĄCA:

Ewa Radomska-Pawlak


PRZEDMIOTY HUMANISTYCZNE


✔   Koło języka polskiego
PROWADZĄCA:
Katarzyna Moszczyńska -Gajewska
Piątek 13.45-14.30

PROWADZĄCA:
Beata Bogdańska
Piątek 13.45-14.30
Czwartek 12.45-13.30
✔   Koło Historyczne
Wtorek 14.40-15.25/klasa 8
Czwartek 14.40-15.25/klasy 4-6

PROWADZĄCY:
Krzysztof Kozak
✔   Koło języka angielskiego


PROWADZĄCA:
Paulina Brzóska
Poniedziałek 13.45-14.30
PROWADZĄCA:
Milena Kaszyńska
Piątek 8.00-8.45
✔   Koło języka francuskiego
PROWADZĄCA :
Joanna Zabłocka- Łudzeń
✔   Koło języka niemieckiego
Poniedziałki 14.30-15.15
PROWADZĄCA:
Marta Sienkiewicz


PRZEDMIOTY ARTYSTYCZNE


✔   Zajęcia czytelniczo-teatralne
Zajęcia czytelniczo -teatralne
Piątek 14.00-14.45
Czwartek 11.45-12.30
PROWADZĄCE:
Ewa Krawczak
Marzena Wadecka
Renata Umińska




SUKCESY


Zawody w 2 – boju nowoczesnym chłopców

Zawody w 2 – boju nowoczesnym chłopców
ZASIĘG:
Powiatowy
ORGANIZATOR:
Powiat Warszawski Zachodni
OSIĄGNIĘCIA:
2 miejsce

Zawody w 2 – boju nowoczesnym dziewcząt

Zawody w 2 – boju nowoczesnym dziewcząt
ZASIĘG:
Powiatowy
ORGANIZATOR:
Powiat Warszawski Zachodni
OSIĄGNIĘCIA:
2 miejsce

Siatkówka

Siatkówka
ZASIĘG:
Powiatowy
ORGANIZATOR:
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warszawa Zachód
OSIĄGNIĘCIA:
3 miejsce

Badminton – chłopcy

Badminton – chłopcy
ZASIĘG:
powiatowy
ORGANIZATOR:
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warszawa Zachód
OSIĄGNIĘCIA:
1 miejsce

POKAŻ WIĘCEJ

Piłka ręczna dziewcząt

Piłka ręczna dziewcząt
ZASIĘG:
Powiatowy
ORGANIZATOR:
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warszawa Zachód
OSIĄGNIĘCIA:
3 miejsce

Biegi przełajowe

Biegi przełajowe
ZASIĘG:
Powiatowy
ORGANIZATOR:
Mazowieckie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Warszawa Zachód
OSIĄGNIĘCIA:
Finalista – 2 osoby

Konkurs Tęcza

Konkurs Tęcza
ZASIĘG:
Ogólnopolski
ORGANIZATOR:
Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.
OSIĄGNIĘCIA:
Wyróżnienie w kategorii maluch – 1 osoba
W kategorii młodzik – 2 osoby

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka
ZASIĘG:
gminny
ORGANIZATOR:
Mazowiecki Instytut Kultury
OSIĄGNIĘCIA:
3 miejsce w kategorii klas 0-3

Alfik Matematyczny

Alfik Matematyczny
ZASIĘG:
Ogólnopolski
ORGANIZATOR:
Łowcy Talentów Jersz
OSIĄGNIĘCIA:
Wyróżnienie - 1 osoba

Konkurs Kangur Matematyczny


Konkurs Kangur Matematyczny
ZASIĘG:
Międzynarodowy
ORGANIZATOR:
Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych
OSIĄGNIĘCIA:
Wyróżnienie - 1 osoba

Olimpusek

Olimpusek
ZASIĘG:
Ogólnopolski
ORGANIZATOR:
Olimpus – Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe
OSIĄGNIĘCIA:
Laureaci – 2 osoby

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – reading czytanie ze zrozumieniem (Ietap)

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – reading czytanie ze zrozumieniem (I etap)
ZASIĘG:
Gminny
ORGANIZATOR:
SP3 Łomianki
OSIĄGNIĘCIA:
3 miejsce

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – reading czytanie ze zrozumieniem (II etap)

Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego – reading czytanie ze zrozumieniem (II etap)
ZASIĘG:
Gminny
ORGANIZATOR:
SP3 Łomianki
OSIĄGNIĘCIA:
1 i 2 miejsce

Konkurs przyrodniczy PANDA


Konkurs przyrodniczy PANDA
ZASIĘG:
Ogólnopolski
ORGANIZATOR:
Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe Edi
OSIĄGNIĘCIA:
Laureat

Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży

Zawody Pływackie Dzieci i Młodzieży
ZASIĘG:
Zawody okręgowe
ORGANIZATOR:
Otylia Swim Cup
OSIĄGNIĘCIA:
1 I 4 miejsce

Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza

Zawody Pływackie o Puchar Północnego Mazowsza
ZASIĘG:
wojewódzkie
ORGANIZATOR:
Burmistrz Miasta Mława
OSIĄGNIĘCIA:
1 I 2 miejsce

Pierwszy krok pływacki rocznik 2009


Pierwszy krok pływacki rocznik 2009
ZASIĘG:
Olimpiada ogólnopolska
ORGANIZATOR:
Warszawsko Mazowiecki Okręgowy Związek Pływacki
OSIĄGNIĘCIA:
3 miejsce

Grand Prix Łomianek (II etap)

Grand Prix Łomianek (II etap)
ZASIĘG:
Zawody gminne
ORGANIZATOR:
ICDS, Gmina Łomianki, UKS V Łomianki
OSIĄGNIĘCIA:
1 miejsce
1 miejsce – sztafeta szkolna

Grand Prix Łomianek (I etap)

Grand Prix Łomianek (I etap)
ZASIĘG:
Zawody gminne
ORGANIZATOR:
ICDS, Gmina Łomianki, UKS V Łomianki
OSIĄGNIĘCIA:
2 miejsce
3 miejsce – sztafeta szkolna

Letnie Mistrzostwa Warszawy w pływaniu

Letnie Mistrzostwa Warszawy w pływaniu
ZASIĘG:
Zawody okręgowe
ORGANIZATOR:
Mokotowski Uczniowski Klub Pływacki Warszawianka -Wodny Park, Mokotowska Fundacja Warszawianka-Wodny Park
OSIĄGNIĘCIA:
2 miejsce

Zimowe Mistrzostwa Warszawy w pływaniu

ZASIĘG:
Zawody okręgowe
ORGANIZATOR:
Mokotowski Uczniowski Klub Pływacki Warszawianka -Wodny Park, Mokotowska Fundacja Warszawianka-Wodny Park
OSIĄGNIĘCIA:
2 i 3 miejsce

Olimpus – język angielski

Olimpus – język angielski
ZASIĘG:
Ogólnopolski
ORGANIZATOR:
Olimpus – Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe
OSIĄGNIĘCIA:
Laureaci – 17 osób

Konkurs historyczny (kuratoryjny)

Konkurs historyczny (kuratoryjny)
ZASIĘG:
Etap wojewódzki
ORGANIZATOR:
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
OSIĄGNIĘCIA:
Laureat i finalista

SCHOWAJ



Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl




© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach