Małgorzata Żuchowska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Czas spędzony z dziećmi jest bezcenny. Uczyć dzieci to wspaniały dar. Ja mam taką możliwość i jestem z tego bardzo dumna. Nauczam dzieci przez zabawę - to najlepsza droga. Bycie nauczycielem to moja pasja. Ukończyłam Liceum Medyczne w Toruniu. W zawodzie pielęgniarki pracowałam kilka lat. W Toruniu na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika ukończyłam studia magisterskie o kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Pracowałam w Pogotowiu Opiekuńczym w Toruniu.
Kiedy na świat przyszedł mój syn, zapragnęłam poświęcić dalszą drogę zawodową małym dzieciom. W międzyczasie zrobiłam kurs na instruktora jogi. Joga odmieniła moje życie. W 2018 roku ukończyłam podyplomowe studia o kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna.
Moje motto:
,,NIE TAKIE WAŻNE, ŻEBY CZŁOWIEK DUŻO WIEDZIAŁ ALE ŻEBY DOBRZE WIEDZIAŁ, NIE ŻEBY UMIAŁ NA PAMIĘĆ A ŻEBY ROZUMIAŁ, NIE ŻEBY GO WSZYSTKO TROSZKĘ OBCHODZIŁO, A ŻEBY GO COŚ NAPRAWDĘ ZAJMOWAŁO,,