Anna Wołyńska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Jestem absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie na kierunku Nauki o Rodzinie oraz Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Edukacja Początkowa i Reedukacja. Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując w szkole podstawowej w Łomiankach jako wychowawca w klasach I-III.
Od najmłodszych lat chciałam zostać nauczycielką. Zawsze podziwiałam moich nauczycieli siedząc po drugiej stronie biurka -w ławce.
Choć dziś już wiem, że jest to często bardzo ciężka praca cieszę się, że właśnie tą drogę wybrałam, bo uśmiech i sympatia dzieci jest dla mnie najlepszą nagrodą.
W pracy z dziećmi staram się zrobić wszystko jak najlepiej, aby dzieci, rodzice byli zadowoleni, a efekty naszej wspólnej pracy widoczne. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, prywatnie mamą dwójki wspaniałych dzieci z którymi aktywnie spędzam każdą wolną chwilę.