Angela Drwota

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Jestem nauczycielką nauczania wczesnoszkolnego, bo po prostu inaczej być nie mogło.
Od dziecka uczyłam misie i lalki, prowadziłam swoje dzienniki..
Uczniowie w początkowym etapie nauki szkolnej mają ukryte talenty, które z radością, podczas spędzania wspólnie czasu, odkrywamy.
Fascynuje mnie dziecięca ciekawość świata, zadawanie pytań o rzeczy czy zjawiska dla dorosłych zupełnie oczywiste, a jakże często postrzegane przez maluchy zupełnie inaczej. Dzięki nim ciągle się zadziwiam i uczę.

Prywatnie jestem żoną i mamą dwójki dzieci. W wolnych chwilach zajmuję się szukaniem odpowiedzi na zagadnienia fizyki kwantowej oraz filozofii. Chętnie wracam do książek Lema.
Niestety gotować nie cierpię, ale za to lubię tańczyć, dużo chodzić i .. śmiać się.