PS3 Łomianki
Kadra

DYREKCJA


Izabela Grochowska

Izabela Grochowska

P.O. DYREKTORA

Ewa  Dąbrowska

Ewa Dąbrowska

WICEDYREKTOR SZKOłY




NAUCZYCIELE


Renata Antoniak

Renata Antoniak

NAUCZYCIEL JęZYKA POLSKIEGO

Olga  Bigaj

Olga Bigaj

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJąCY

Dorota Bjorgen

Dorota Bjorgen

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Beata Bogdańska

Beata Bogdańska

NAUCZYCIEL JęZYKA POLSKIEGO

Paulina Borowska

Paulina Borowska

NAUCZYCIEL JęZYKA NIEMIECKIEGO


POKAŻ WIĘCEJ


Paulina Brzóska

Paulina Brzóska

NAUCZYCIEL JęZYKA ANGIELSKIEGO

Jerzy Burdzy

Jerzy Burdzy

NAUCZYCIEL MUZYKI I ZAJęć ARTYSTYCZNYCH

Emilia Chuda

Emilia Chuda

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Aurelia Drej

Aurelia Drej

NAUCZYCIEL JęZYKA POLSKIEGO

Angela Drwota

Angela Drwota

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Elżbieta  Dziubek

Elżbieta Dziubek

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Grażyna Eliasz

Grażyna Eliasz

NAUCZYCIEL ETYKI I WIEDZY O SPOłECZEńSTWIE

Anna Fabczak

Anna Fabczak

NAUCZYCIEL JĘZYKA NIEMIECKIEGO I OLIGOFRENOPEDAGOG

Ludwik Gac

Ludwik Gac

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Małgorzata Gieruszka

Małgorzata Gieruszka

NAUCZYCIEL INFORMATYKI

Katarzyna Golędzinowska -Smolińska

Katarzyna Golędzinowska -Smolińska

NAUCZYCIEL JęZYKA ANGIELSKIEGO

Katarzyna Jaworowska

Katarzyna Jaworowska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Maciej Kacer

Maciej Kacer

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Marta Karaś

Marta Karaś

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Milena Kaszyńska

Milena Kaszyńska

NAUCZYCIEL JęZYKA ANGIELSKIEGO

Marek  Keczmerski

Marek Keczmerski

NAYUCZYCIEL INFORMATYKI, ZAJęć TECHNICZNYCH I TECHNIKI

Radosław  Klimek

Radosław Klimek

TRENER PŁYWANIA

Emilia Kołaczyńska

Emilia Kołaczyńska

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Magdalena Konarzewska

Magdalena Konarzewska

NAUCZYCIEL BIOLOGII I PRZYRODY

Małgorzata Kosman

Małgorzata Kosman

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Krzysztof Kozak

Krzysztof Kozak

NAUCZYCIEL HISTORII

Anna Kozarzewska

Anna Kozarzewska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Ewa Krawczak

Ewa Krawczak

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE I TERAPIA PEDAGOGICZNA

Ryszard Kubiak

Ryszard Kubiak

NAUCZYCIEL FIZYKI I MATEMATYKI

Magdalena Laszczka

Magdalena Laszczka

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJąCY

Sylwia Lewińska

Sylwia Lewińska

NAUCZYCIEL śWIETLICY

Michał  Żmińczuk

Michał Żmińczuk

NAUCZYCIEL

Małgorzata Żuchowska

Małgorzata Żuchowska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Liliana Łazarska

Liliana Łazarska

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Marcin Mikos

Marcin Mikos

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Katarzyna Moszczyńska - Gajewska

Katarzyna Moszczyńska - Gajewska

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO

Małgorzata Paczuska

Małgorzata Paczuska

WYCHOWAWCA śWIETLICY SZKOLNEJ

Maciej  Piórkowski

Maciej Piórkowski

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Tomasz  Pietrasiński

Tomasz Pietrasiński

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Przemysław  Piros

Przemysław Piros

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Edyta Piwowarska

Edyta Piwowarska

KOORDYNATOR I WYCHOWAWCA śWIETLICY SZKOLNEJ

Sylwia Podsiadły

Sylwia Podsiadły

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Dorota Potrzebowska

Dorota Potrzebowska

NAUCZYCIEL RELIGII

Elżbieta  Prejs

Elżbieta Prejs

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Ewa Radomska - Pawlak

Ewa Radomska - Pawlak

NAUCZYCIEL MATEMATYKI

Augustyn  Sękowski

Augustyn Sękowski

NAUCZYCIEL RELIGII

Justyna  Skowrońska

Justyna Skowrońska

NAUCZYCIEL JęZYKA ANGIELSKIEGO

Monika Słomińska

Monika Słomińska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Katarzyna Smolarczyk

Katarzyna Smolarczyk

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Kinga Sowińska

Kinga Sowińska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Olga  Tarwacka

Olga Tarwacka

WYCHOWAWCA ŚWIETLICY SZKOLNEJ

Daria  Turek

Daria Turek

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJąCY

Renata Umińska

Renata Umińska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Anna  Uszyńska

Anna Uszyńska

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJąCY

Marzena  Wadecka

Marzena Wadecka

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Piotr  Wójcik

Piotr Wójcik

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJąCY

Anna Woch

Anna Woch

NAUCZYCIEL GEOGRAFII I WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

Anna Wołyńska

Anna Wołyńska

NAUCZANIE WCZESNOSZKOLNE

Grzegorz Wysłocki

Grzegorz Wysłocki

NAUCZYCIEL RELIGII

Joanna Zabłocka - Łudzeń

Joanna Zabłocka - Łudzeń

NAUCZYCIEL FRANCUSKIEGO I PLASTYKI

Kamil Zaj

Kamil Zaj

BIBLIOTEKA

SCHOWAJ




SPECJALIŚCI


Bogumiła Zięba

Bogumiła Zięba

PEDAGOG SZKOLNY

Anna Wrześniewska

Anna Wrześniewska

TERAPIA PEDAGOGICZNA I REWALIDACYJNA

Ewa Krawczak

Ewa Krawczak

TERAPIA PEDAGOGICZNA I REWALIDACYJNA

Elżbieta  Zaj

Elżbieta Zaj

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY

Anna Fabczak

Anna Fabczak

TERAPIA REWALIDACYJNA


POKAŻ WIĘCEJ





ADMINISTRACJA


Gabriela Krąż

Gabriela Krąż

SEKRETARIAT

Monika Strus-Roszko

Monika Strus-Roszko

SEKRETARIAT





godło Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl


SP3 Łomianki na Facebooku Synergia SP3 Łomianki na Instagramie SP3 Łomianki na YouTube Biuletyn Informacji Publicznej SP3 Łomianki

◐︎
Parametry strony

Wielkość czcionki



Kontrast





© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach