PS3 Łomianki
Aktualności

Wakacje czas zacząć...


Wakacje czas zacząć...

25 czerwca 2021 roku w Szkole Podstawowej nr 3 w Łomiankach, odbyła się uroczystość ukończenia szkoły podstawowej przez uczniów klas ósmych.

Gość Honorowy - Burmistrz Łomianek, Pani Małgorzata Żebrowska- Piotrak, wraz z Dyrektor szkoły Panią Izabelą Grochowską oraz Wicedyrektor szkoły Panią Ewą Dąbrowską, wręczyły świadectwa absolwentom.

Gratulujemy wytrwałości w dążeniu do osiągnięcia celu.

Życzymy sukcesu w każdej dziedzinie życia, oddanych przyjaciół oraz serdecznych i życzliwych nauczycieli prowadzących Was po kolejnych ścieżkach życia.

Pamiętajcie, że jesteście wyjątkowi, niezwykli, niepowtarzalni, co oznacza, że każdy z Was może spełniać upragnione marzenia.

Gratulujemy też wszystkim uczniom klas 1-7. Wykazaliście się siłą, determinacją i pracowitością. Jesteśmy z Was dumni!

Drodzy Rodzice- na czele z Radą Rodziców reprezentowaną przez Panią Monikę Wojakowską i Pana Dominika Nowaka - dziękujemy za wsparcie, zrozumienie i ciepłe słowa. Bez Waszej pomocy i zaangażowania nie moglibyśmy zrealizować podjętych zadań.

Dziękujemy Gronu Pedagogicznemu i wszystkim Pracownikom szkoły. Wasza ciężka praca pozwoliła, aby ten trudny rok zakończył się sukcesem.

Życzymy udanych, bezpiecznych wakacji!Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć:

http://sp3.edulomianki.pl/index.php?a=galeria&b=95:


godło Szkoła Podstawowa nr 3 w Łomiankach

Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl


SP3 Łomianki na Facebooku Synergia SP3 Łomianki na Instagramie SP3 Łomianki na YouTube Biuletyn Informacji Publicznej SP3 Łomianki

◐︎
Parametry strony

Wielkość czcionkiKontrast

© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach