Zdrowe śniadanko

Od początku edukacji przekonujemy do jedzenia warzyw i owoców, pokazujemy w jaki sposób, można przygotować smaczne danie , zachęcając dzieci do próbowania nowych smaków.
W klasach pierwszych przystąpiliśmy do programu- Dobrze Jemy ze Szkołą na Widelcu oraz szkolnej akcji -Jemy zdrowo, kolorowo.
Przygotowanie zdrowego śniadania dało uczniom wiele radości, a pytaniom dotyczącym kolejnych takich dni, nie było końca. Cieszymy się i mamy nadzieję, że nie tylko w szkole stanie się to radosnym nawykiem.
Galeria zdjęć: