Aktualności

Kusy walczy
Kusy walczy, bądźcie z nami !!!
Nasza szkoła jak wiele innych placówek w całej Polsce zmaga się z pandemią. Staramy się aby nasze dzieci mogły funkcjonować w jak najbardziej bezpiecznych warunkach w miarę naszych możliwości w dobie Covid. 
Bez Państwa wsparcia będzie nam bardzo trudno w tak trudnych czasach, jedynie spokój i wzajemne zaufanie może zapewnić maksymalne bezpieczeństwo. Nie potrzeba nam teraz plotek, paniki czy pochopnych osądów.  
Na dzień dzisiejszy, bo chyba tylko tak mogę napisać, w miniony weekend mieliśmy incydent związany z zachorowaniem jednego z rodziców. Szkoła została o tym poinformowana natychmiast, jako dyrektor podjąłem działania zgodnie z naszymi procedurami bezpieczeństwa. Otrzymaliśmy dzisiaj jasne wytyczne od Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej, która jasno stwierdziła, iż nadal możemy w normalny sposób funkcjonować o ile to można nazwać normalnym stanem:)
Apeluję gorąco o wsparcie dla naszych działań w trosce o bezpieczeństwo. Nasza szkoła podejmuje wiele działań aby niwelować skutki obostrzeń sanitarnych. Reżim nie wpływa dobrze na psychikę naszych dzieci i na nas samych, chcemy już teraz myśleć o redukowaniu tych negatywnych skutków, bo za chwilę nie będzie co ratować. 
Zachęcam Państwa do udziału w ankiecie, która powstała dzięki specjalistom z naszej szkoły pod dowództwem Pani Ewy Dąbrowskiej. Chcemy wspólnie z Państwem opracować program działań profilaktycznych dla naszej społeczności.
Jednocześnie pragnę zdementować pocztę pantoflową, iż w naszej szkole są nauczyciele zakażeni covid 19.
Tylko razem możemy pokonać wszystkie przeciwności losu i dać naszym dzieciom szansę na spełnienie marzeń.
Z wyrazami szacunku, 
Maciej Kruszewski
Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl
© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach