#Europejski Tydzień Sportu w SP 3

#Europejski Tydzień Sportu w SP3 Łomianki
W naszej szkole odbyły się obchody Europejskiego Tygodnia Sportu #BeActive. Uczniowie klas 2c, 5b i 7a wysłuchali pogadanki na temat wpływu aktywności fizycznej i odżywiania na zdrowie człowieka.
Piłkarze z 7a rywalizowali w żonglerce, koszykarki z 5b- w rzutach osobistych. #BeActive to nie tylko aktywność fizyczna, lecz również profilaktyka. Koszykarki pamiętały o dezynfekcji rąk . Uczniowie klasy 2c podczas zajęć na świetlicy utrwalili nowe zasady higieny bawiąc się w zabawę ruchową „Wirus stop”, dzięki której będą pamiętali o 3 najważniejszych zasadach profilaktyki COVID 19 - myciu rąk, zakładaniu maseczki oraz zachowaniu dystansu społecznego.

Galeria zdjęć: