ZIMA W MIEŚCIE

AKCJA „ ZIMA W MIEŚCIE”

Akcja dla dzieci ze szkół z terenu Gminy Łomianki zaplanowana jest

od 10 do 21 lutego 2020 r.

Uczniowie w tym czasie będą mogli skorzystać z bogatej propozycji zajęć.

Przez pięć dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7.00 do 17.00 szkoły zapewnią opiekę uczniom. W placówkach będą organizowane m.in. zajęcia stacjonarne (sportowe, rekreacyjne, edukacyjne, muzyczne, plastyczne) oraz zajęcia poza placówkami.

Udział w akcji jest odpłatny. Tygodniowy koszt wynosi: 150,00 zł. W cenie wliczone są dwa posiłki: śniadanie i obiad.

Akcja planowana jest w pięciu szkołach podstawowych pod warunkiem zebrania grupy co najmniej 14 dzieci (na zajęcia w jednym tygodniu). Zapisy potrwają do 20 grudnia 2019 r. Zainteresowanych rodziców prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio do wybranej szkoły w celu zapisania dziecka (należy dostarczyć do szkoły w ww. terminie wypełnioną kartę zgłoszenia uczestnictwa w akcji Zima).

DO POBRANIA:

Karta zgłoszenia uczestnika akcji