Podziękowanie

W związku z udziałem w akcji „Szkoła do hymnu”, otrzymaliśmy od Rzecznika Prasowego MEN poniższe podziękowanie.

Szanowni Państwo,

W imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Szkoła do hymnu”.

W tym roku do wspólnego śpiewania hymnu, w piątek, 8 listopada o godz. 11:11, przystąpiło w sumie 4 121 529 uczniów oraz 405 399 nauczycieli w całej Polsce i poza granicami kraju. Łącznie swój udział w akcji zgłosiło 20 475 szkół, przedszkoli i placówek oświatowych. Jesteśmy pod wrażeniem Państwa zaangażowania. W załączeniu przekazuję Państwu pamiątkowy dyplom z podziękowaniem za udział w akcji.

Anna Ostrowska

Rzecznik Prasowy MEN