Kampania „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”

Przystąpilismy do Kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” .
Kampania Społeczna „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży” została objęta Honorowym Patronatem Ministra Edukacji Narodowej.
Co roku przez 19 pierwszych dni listopada Fundacja po DRUGIE we współpracy z innymi organizacjami, instytucjami, placówkami pracującymi z dziećmi i młodzieżą bierze udział w światowej kampanii 19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży. Kampania rozgrywa się na wszystkich kontynentach, we wszystkich krajach świata. Na początku listopada mówimy o prawach dziecka, godności, szacunku, bezpieczeństwie, wolności. Przypominamy i uczymy się o tych wartościach, które są niezbędne do prawidłowego rozwoju i dobrego życia.