Festyn rodzinny -przekaz pieniędzy na cel charytatywny

FESTYN RODZINNY - przekaz pieniędzy na cel charytatywny

Szanowni Państwo,
W czerwcu odbył się w naszej szkole Festyn Rodzinny podczas którego odbyła się licytacja niezwykłych gadżetów oraz loteria fantowa. Informowaliśmy wówczas, że zebrane pieniądze zostaną przekazane na cel charytatywny. Zdecydowaliśmy, że pomożemy Mikołajowi Muchowskiemu. Dziękujemy za okazane serce i pomoc

"Dzień dobry,
chciałabym wyrazić naszą wdzięczność za wspaniałą akcję charytatywną Szkoły Podstawowej nr 3 dla Mikołajka! Jesteśmy niezwykle wzruszeni, że pomyśleliście Państwo właśnie o naszym mały szkrabie, braciszku Franka Muchowskiego z 1c. Mikołaj urodził się z zespołem genetycznym Cri du Chat czyli delecją 5 chromosomu i jego wielkim wyzwaniem życiowym jest walka o sprawność fizyczną i intelektualną. Obecnie Mikołaj ma 2 latka i kilka dni temu samodzielnie usiadł. Nie raczkuje i nie chodzi, ale mamy nadzieję, że kolejne etapy rozwoju są już w zasięgu jego możliwości!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych poznaniem Mikołajka i jego drużyny na naszego bloga www.rodzinamikolajka.pl oraz na naszą stronę fejsbukową www.facebook.com/rodzinamikolajka
Założeniem naszego bloga jest promowanie pozytywnego myślenia bez względu na to, jakie możliwości zdrowotne dostaliśmy od życia. Jesteśmy rodziną w pełni akceptującą niepełnosprawność naszego synka i chcielibyśmy, aby taka filozofia myślenia była coraz częstsza w naszym społeczeństwie - także u ludzi, którzy z niepełnosprawnością na co dzień nie mają do czynienia. Mikołaj to niezwykły nauczyciel miłości. Dla nas wszystkich.

Chcielibyśmy jednocześnie podziękować wszystkim osobom, które wzięły udział w akcji! Jesteśmy niezmiernie poruszeni Państwa wrażliwością i otwartością na potrzeby niepełnosprawnych dzieci. Państwa pomoc w sfinansowaniu intensywnych turnusów rehabilitacyjnych, na które jeździmy co 2 miesiące to wielkie wsparcie i siła dla nas, by jak najlepiej działać dla Mikołaja i wspierać go, ile tylko można. Mikołaj jeszcze nie raz nas wszystkich zaskoczy!

Pozdrawiamy wszystkich bardzo bardzo serdecznie,
Beata Muchowska & drużyna Mikołajka"