Aktualności

Zakończenie roku szkolnego Ósmoklasistów i Gimnazjalistów




Gala Absolwentów Kusy 2019
Kusy Dumny ze swoich Uczniów 
Ponad 200 wyróżnionych uczniów Kusego !!!

Absolwent roku:

Jakub Gliński klasa 3d, 
Barbara Roszkowska klasa 8a

Laureat Kuratoryjnego Konkursu Historycznego:

Szymon Bocianowski

Sportowiec Roku 2018/2019 :

Jakub Butryn z klasy 3a 
Adam Wiśniewski z klasy 3f

Klasa 8a

P Justyna Skowrońsa

Średnia klasy- 5,01

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Barbara Roszkowska 5,76, zachowanie wzorowe,
Oliwia Sulik 5,72, zachowanie wzorowe,
Ola Czapiewska 5,65, zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnęła:

Yaroslawa Zahurska 98%

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Ola Czapiewska,
Maja Gruchała,
Julia Knyt,
Dominika Kubiak,
Julia Kulesza,
Antoni Łaniewski,
Julia Majewska,
Wiktor Naftyński,
Bartosz Nowacki,
Antoni Pacholczyk,
Barbara Roszkowska,
Katarzyna Rzemek,
Gabriela Skwara,
Aleksandra Smirnow,
Michał Stańczyk,
Miłosz Stolarczyk,
Oliwia Sulik,
Monika Wiśniewska

Klasa 3a

P Magdalena Laszczka- Łysak

Średnia klasy- 5,45

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Szymon Bocianowski, 5,88, zachowanie wzorowe,
Justyna Mościcka 5,83,zachowanie wzorowe,
Martyna Butryn 5,78, zachowanie wzorowe,
Maciej Przywitowski 5,78, zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Radosław Stachnik 94 %,

100% klasy otrzymuje świadectwo z wyróżnieniem:

Szymon Bocianowski,
Jakub Butryn,
Martyna Butryn,
Maciej Ciesielski,
Aleksander Dąbrowski,
Barbara Frelik,
Kacper Gryziak,
Karolina Grzejszczak,
Kajetan Jamkowski,
Martyna Krajewska,
Jakub Litwińczuk,
Maxymilian Manasterski,
Nina Michalska,
Justyna Mościcka,
Igor Naftyński,
Tomasz Pękala,
Magdalena Pilarska,
Igor Piotrak,
Maciej Przywitowski,
Mateusz Ptak,
Agnieszka Reinhard,
Michał Rolczyk,
Jakub Sawicki,
Radosław Stachnik,
Filip Żygadło

Klasa 3b

P Liliana Łazarska

Średnia klasy- 4,88

Najwyższą średnią ocen uzyskały:

Małgorzata Flis, 5,83 zachowanie wzorowe
Julia Banaszek, 5,72, zachowanie wzorowe
Paulina Ceglarska, 5,72, zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Kacper Sowiński 97%

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Julia Banaszek,
Julia Baranowska,
Justyna Bodzoń,
Paulina Ceglarska,
Julia Czubek,
Wiktoria Dobrowolska,
Zofia Dziembowska,
Małgorzata Flis,
Jakub Kownacki,
Rafał Krąż,
Marta Leszczyńska,
Tymon Marcinowicz,
Martyna Misiak,
Michał Saturski,
Weronika Weiss,
Hanna Wiśniewska,
Paweł Zimka
Barbara Fidula

Klasa 3c

P Ewa Radomska- Pawlak

Średnia klasy-4,63

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Magdalena Bogusz 5,88, zachowanie wzorowe ,
Martyna Derlacz 5,88, zachowanie wzorowe,
Natalia Łaniewska 5,71 zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Norbert Fornal 95%

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Dawid Bartkiewicz,
Magdalena Bogusz,
Martyna Derlacz,
Natalia Ehrenfeucht,
Jakub Gołębiewski,
Weronika Halicka,
Natalia Halicka,
Natalia Łaniewska,
Bartosz Maciąg,
Gabriela Majewska,
Mikayel Mikayelyan,
Natalia Wiśniewska

Klasa 3d

P Edyta Piwowarska

Średnia ocen klasy- 4,44

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Jakub Gliński 5,69, zachowanie wzorowe,
Szymon Pluciński 5,59, zachowanie wzorowe,
Aleksandra Łażewska 5,47, zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Jakub Rydel 95%

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Jakub Gliński,
Szymon Pluciński,
Aleksandra Łażewska,
Maja Łażewska,
Krystian Tonkiel,
Igor Buryło,
Mateusz Righult,
Małgorzata Durda

Klasa 3e

P Przemysław Piros

Średnia klasy- 4,60

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Piotr Olszaniecki 5,61 zachowanie wzorowe,
Jakub Grzebyk 5,41, zachowanie wzorowe,
Oliwia Kosińska 5,24, zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję uzyskała:

Paulina Bartosińska 95%

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:

Piotr Olszaniecki,
Jakub Grzebyk,
Oliwia Kosińska,
Wiktoria Owczarczyk,
Tomasz Wojtkiewicz,
Kacper Ufel,
Maria Woźniak,
Juliusz Rzewuski,
Izabela Uchal,
Klaudia Górniak

Klasa 3f

P Małgorzata Kosman

Średnia klasy-4,32

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Julia Umiastowska 5, 78 zachowanie wzorowe,
Jakub Mikulczyk 5,61, zachowanie wzorowe,
Maja Żmijkowska 5,28 zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Adam Wiśniewski 96%

Świadectwo z wyróżnieniem otrzymują:

Julia Umiastowska,
Jakub Mikulczyk,
Maja Żmijkowska,
Michał Zaręba,
Zofia Tymieniecka,
Adam Wiśniewski,
Agata Wistuba,
Marek Sokołowski,
Dominik Gomułka,
Nina Królik,
Kazimierz Neska

Klasa 3g

P Bożena Lisowska

Średnia klasy- 4,45

Najwyższą średnią ocen uzyskali:

Jakub Baran 5,65 zachowanie wzorowe,
Milena Zadrożna 5, 65, zachowanie wzorowe,
Konrad Bogdański 5,61 zachowanie wzorowe,
Jakub Filipiuk 5,61 , zachowanie wzorowe

Najwyższą frekwencję osiągnął:

Konrad Bogdański, 96%

Świadectwa z wyróżnieniem otrzymują:

Jakub Baran,
Konrad Bogdański,
Zofia Dawidowska,
Jakub Filipiuk,
Helena Jarucka,
Olivia Poteralska,
Laura Sadkowska,
Marta Słowik,
Natalia Stankiewicz,
Milena Zadrożna,
Krystian Wróblewski,
Maria Bondyra,
Julia Sokołowska,
Mateusz Żuchowski,
Weronika Żłobecka




Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami
Dwujęzycznymi i Sportowymi
im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach

ul. Staszica 2
tel. 22 751 56 10
sp3@lomianki.pl




© Szkoła Podstawowa nr 3 z Oddziałami Dwujęzycznymi i Sportowymi im. Janusza Kusocińskiego w Łomiankach