Piknik rodzinny "Kusy Family - Bezpiecznie, Zdrowo, Sportowo "

W sobotę 1 czerwca odbył się w naszej szkole piknik rodzinny.

Dzieci mogły uczestniczyć w wielu konkursach. Z przyjemnością obejrzeli występy wokalno-instrumentalne, pokazy karate, pokazy taneczne oraz pokazy sztuczek cyrkowych.

Podczas całej imprezy można było wylosować atrakcyjne nagrody w loterii fantowej i z uśmiechem na twarzy zrobić sobie zdjęcie w fotobudce.

Z wielką radością uczniowie kibicowali w meczu piłki siatkowej: „Nauczyciele kontra rodzice”.

Sami brali udział w  wielu konkurencjach sportowych w kolorowej oprawie wymalowanych twarzy i tęczowych warkoczyków wplecionych we włosy.

Podczas całego pikniku mogliśmy posilić się różnymi przekąskami na stoisku ze zdrową żywnością.

W trakcie uczniowie sadzili warzywa i kwiaty w ogrodzie sensorycznym.

Przez cały dzień słoneczko mocno świeciło i gdy straż pożarna zaczęła polewać  wodą, słychać było tylko radosne piski i okrzyki.

Na koniec imprezy odbyła się licytacja niezwykłych przedmiotów, w której uczestniczyła również pani Burmistrz Łomianek -Małgorzata Żebrowska- Piotrak.

Pieniądze zebrane podczas pikniku będą przeznaczone na cele charytatywne.

Dziękujemy wszystkim za udział w FESTYNIE.

Zapraszamy do ogladania galerii zdjęć: